Facebook
Google+
https://iglife.org/2019/06/15/projekt-diy-zlote-sloiki”>
Twitter
Instagram

Hej! Dzisiaj piszę dość nietypowy post, bo jest to projekt DIY którego jeszcze u mnie nie było na  blogu. W ostatnim tygodniu zrobiłam głosowanie na instastory  jakie posty chcielibyście u mnie zobaczyć i ku mojemu zaskoczeniu większość zagłosowało właśnie na ten post. Oczywiście pomysł nie wziął się z chęci posiadaniu większej ilości czytelników (chociaż sprawi mi to ogromną przyjemność) tylko z pasji do wykonywania przedmiotów własnoręcznie. Tak naprawdę już od dziecka uwielbiałam wycinać, kleić, składać i malować, a to wszystko dzięki mojej mamie która codziennie wymyślała nowe pomysły, kupowała książki do orgiami, zestawy plasteliny (która później była w całym domu ), kredki bambino, które przyciskałam do kartki tak mocno że się w końcu łamały, a ja miałam żałobę pół dnia i to również moja mama ocierała łzy po stracie ulubionego koloru. Wierzę, że bez niej nie byłabym tu gdzie teraz jestem, nie zajęłabym się rysunkiem na tyle poważnie, aby myśleć o studiach architektonicznych, ani nie byłabym tak kreatywna jak jestem.

Przedstawię Wam prosty sposób udekorowania słoików, które mogę posłużyć za organizery na biurko. Cały proces ich wykonania jest dziecinnie prosty, należy tylko zaopatrzyć się w potrzebne przedmioty.

Przedmioty, które będą Ci potrzebne:

• Pusty słoik
• Klej błyskawiczny
• Mała, plastikowa figurka
• Złoty spray
• Stare gazety

Gdzie możesz je kupić?

• Złoty spray 
Klej błyskawiczny 
Plastikowe figurki 

Tylko te kilka przedmiotów pozwolą Ci na utworzenie fajnej dekoracji na biurko. Teraz krok po kroku co należy zrobić:

 1. Na spód figurki nakładamy klej błyskawiczny, figurkę umieszczamy na środku pokrywki. Upewnij się, że pokrywka słoika jest czysta, w innym wypadku element może się nie przykleić.

2. Rozkładamy stare gazety lub zwykłe kartki. W ten sposób nie pobrudzimy podłogi.

3. Za pomocą spray malujemy już wyschnięte figurki z pokrywkami. Dokładnie sprawdźcie, czy nie ominęliście żadnego miejsca oraz czy nigdzie nie zrobiły się zacieki.

4. Zostawiamy pomalowane elementy do wyschnięcia przez kilka godzin. Nie dotykajcie za wcześnie paluszkami, próbowałam i nie polecam.

5. Gotowe pokrywki zakręcamy na słoikach. Wystarczy cieszyć się ich wyglądem.

Chyba nie muszę powtarzać, że realizacja jest banalna. Słoiki wyglądają świetnie i z pewnością na długo zagoszczą na moim biurku, bardzo dobrze się sprawują jako organizery. Wkładam tam markery i karteczki. Mam ogromną nadzieję, że pomysł Wam się podoba! Koniecznie dajcie znać w komentarzach tutaj lub na Instagramie!

Leave a Reply

Your email address will not be published.