Facebook
Google+
https://iglife.org/2018/09/16/pomysl-na-drugie-sniadanie”>
Twitter
Instagram

 

Hej! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać jeden z moich pomysłów na drugie śniadanie. Musiałam zaplanować sobie pożywne przekąski, ponieważ nie miałam zamiaru wracać po szkole do domu. Po moich szkolnych zajęciach udałam się odrazu na zajęcia dodatkowe z rysunku, więc wychodząc z domu miałam ze sobą cały plecak jedzenia.

 

Zacznijmy od początku:

  1. Kubek owoców, czyli śliwki i mandarynka. Zapakowałam wszystko w kubeczek, kupiłam go w tigerze, niestety nie z aktualnych kolekcji. Pojemnik jest bardzo wygodny ponieważ składa się z trzech części: kubka (czyli części gdzie znajdują się owoce), pokrywki z małym pojemnikiem, gdzie znajduje się marchewka (numerek 2) oraz łyżeczki.
  2. Marchewka, już wcześniej wspominana. Może nie jadam jej zbyt często ale daje poczucie sytości, więc pasowała idealnie do mojego poniedziałkowego jadłospisu.
  3. Kanapka z serem żółtym i sałatą, dodatkowo pod spodem kanapki znajdują się również wafle ryżowe. Często zabieram wafle ryżowe, czuję się po nich syta, a i w smaku też mi odpowiadają.
  4. Świeży ogórek. Bardzo lubię jeść ogórki, więc często je ze sobą zabieram z myślą o drugim śniadaniu.
  5. Sałatka z makaronem, kurczakiem, kukurydzą oraz brzoskwinią. Jest bardzo smaczna oraz pożywna, niestety zabieram ją tylko wtedy kiedy mama ją zrobi.... Ja w ciągu tygodnia nie mam za dużo czasu.

Dodatkowo wzięłam jeszcze jogurt owocowy i muszę przyznać, że dało się przeżyć bez obiadu. Kiedy mam plan na cały dzień rzadko kiedy myślę o jedzeniu, przypominam sobie dopiero o nim kiedy zaczyna mi burczeć w brzuchu. Natomiast kiedy jestem w domu i mam wolne jem cały dzień, w zależności co mam pod ręką ;) Kto ma tak jak ja?

Leave a Reply

Your email address will not be published.